DIDŽIAUSIA VADOVŲ KONFERENCIJA LIETUVOJE
2023 BIRŽELIO 15-16 D.
VILNIUS GRAND RESORT
PAGRINDINIS PARTNERIS
DIDŽIAUSIA VADOVŲ KONFERENCIJA LIETUVOJE
2023 BIRŽELIO 15-16 D.
VILNIUS GRAND RESORT
KEVIN KELLY
Įtakingiausias #1 pasaulio futuristas (Futurist Influence Rankings), Senior Maverick tituluojamas žurnalo WIRED įkūrėjas, 5 „The New York Times“ bestselerių autorius
Tai neišvengiama: 12 jėgų, radikaliai keičiančių kiekvieną mūsų gyvenimo sritį… ir tai ne apie AI, VR ar robotus…
KEVIN
KELLY
PRANEŠIMO TEMA
Tai neišvengiama: 12 jėgų, radikaliai keičiančių kiekvieną mūsų gyvenimo sritį… ir tai ne apie AI, VR ar robotus…
The Future Will Be Shaped By Optimists. The future will be shaped by 12 inevitable forces that are emerging today. These are becoming, cognifying, flowing, screening, accessing, sharing, filtering, remixing, interacting, tracking, questioning and beginning. While these forces are mostly technological in nature, they will touch every aspect of our lives. Despite potential problems, for the most part, we’re facing a future of great opportunity.
Įtakingiausių futuristų reitingavimo sąraše Futurist Influence Rankings, Kevin Kelly jau kelintus metus iš eilės išrenkamas „įtakingiausiu futuristu šiandieniniame pasaulyje“.
Kevin Kelly, kartu su bendraminčiais, įkūrė WIRED ir pirmuosius septynerius metus dirbo leidinio vykdomuoju redaktoriumi. Kelly kadencijos metu, WIRED laimėjo „Nacionalinį žurnalo apdovanojimą už kompetenciją“ (kuris yra laikomas spaudos „Oskaru“). Senior Maverick tituluojamas, jis yra vyriausiasis žurnalo WIRED vedlys.
Kelly taip pat buvo bendrovės „Point Foundation“, 1985 m. pradėjusios teikti ankstyvojo interneto paslaugą „The WELL“, valdybos narys ir generalinis direktorius. „The WELL“ yra laikoma internetinių bendruomenių ir socialinių tinklų kūrimo pradininke, nes ji pasiūlė pirmąją viešąją prieigą prie interneto. Jos ankstyvoji virtualioji bendruomenė padarė įtaką tokioms kitoms ankstyvojo interneto bendrovėms, kaip „AOL“.
Eidamas bendrovės „Point Foundation“ direktoriaus pareigas, Kelly dalyvavo, įgyvendinant kelis techno‑kultūros eksperimentus. Jis surengė pirmąjį visą parą vykstantį virtualios realybės sąskrydį „Cyberthon“. Taip pirmąkart buvo į vieną vietą sunešti visi esami virtualios realybės prototipai, kuriuos galėjo išbandyti 400 svečių. Tai buvo pirmoji proga visuomenei išbandyti VR technologijas.
Kelly taip pat yra 1994 m. išleistos knygos „Out of Control: The New Biology of Machines, Economic and Social Systems“ autorius. Šioje plačios apimties knygoje yra pasakojama, kaip mašinos, ekonomika ir visi didieji žmogaus sukurti išradimai tampa biologiniais. Pasak žurnalo „Fortune“, „ją būtina perskaityti visiems vadovams“. Antroji jo knyga vadinasi „New Rules for the New Economy“. Joje aprašoma skaitmeniniu pasauliu pagrįsta ekonomika, kurioje pabrėžiama „nemokamų“ kainų svarba. „New Rules“ tapo bestseleriu JAV ir buvo išversta į vokiečių, ispanų, italų, graikų, kinų, japonų, korėjiečių, olandų, švedų, portugalų ir estų kalbas. Tuo tarpu, 2010 m. išleistoje knygoje „What Technology Wants“ buvo pasiūlyta pirmoji technologijų teorija, apibrėžiantį šios jėgos pobūdį visatoje. Jo naujausia knyga „The Inevitable“ (2016 m.) yra apie neišvengiamas reikšmingas tendencijas per ateinančius 20 metų. Knyga tapo „The New York Times“ ir „The Wall Street Journal“ bestseleriu.
Kevin Kelly straipsniai buvo paskelbti daugelyje nacionalinių ir tarptautinių leidinių, tokių kaip „The New York Times“, „The Economist“, „Time“, „Harpers“, „Science“, „GQ“, „The Wall Street Journal“ ir „Esquire“.
Prieš imdamasis nagrinėti technologijų pasekmes, Kelly buvo klajojantis fotožurnalistas. Vieną vasarą, jis, keliaudamas dviračiu po Ameriką, nuvažiavo 5 000 mylių (~8 046 km). Didžiąją XX amžiaus 8-ojo dešimtmečio dalį jis dirbo fotografu atokiose Azijos vietose, o jo nuotraukos buvo skelbiamos nacionaliniuose žurnaluose, tokiuose kaip „LIFE“. Po 50 kelionių metų, aplankęs 35 Azijos šalis, jis savo darbą įprasmino, išleisdamas tris knygos „Vanishing Asia“ tomus, kuriuose buvo užfiksuotos nykstančios Azijos kultūros. Šį knygų rinkinį sudaro 1 000 puslapių ir 9 000 nuotraukų. Be to, Kelly žurnalui „New Age“ rašydavo kas mėnesinę rubriką apie keliones.
Kelly taip pat yra ilgalaikį mąstymą skatinančios asmenų grupės „The Long Now Foundation“ valdybos narys ir bendrapirmininkis. „The Long Now“ pelno nesiekianti organizacija stato milžinišką laikrodį ir biblioteką, kurie veiks 10 000 metų. Pirmasis 10 000 metų veiksiantis laikrodis šiuo metu yra statomas Vakarų Teksaso kalne. Šio projekto tikslas yra skatinti ilgalaikę atsakomybę.
Prof. RENÉE MAUBORGNE
Vienos ikoniškiausių ir įtakingiausių kada nors parašytų strategijos knygų, pasaulinio bestselerio „Žydrųjų vandenų strategija“ bendraautorė, Thinkers50 #1 Management Thinker in the World, INSEAD Strategijos profesorė, prezidento Baracko Obamos patarėja
BEYOND DISRUPTION: Žydrųjų vandenų strategija „perkrauta”:
naujų augimo galimybių priešaky
Prof. RENÉE
MAUBORGNE
Prof. Renée Mauborgne yra INSEAD strategijos profesorė ir viena iš INSEAD „Žydrųjų vandenų strategijos” instituto Fontenblo (Prancūzija) vadovių. Ji yra pasaulinio bestselerio „Žydrųjų vandenų strategija”, išleisto daugiau nei 4 mln. egzempliorių, ir „New York Times“, „Wall Street Journal“, „USA Today“ bei „Los Angeles Times“ bestselerio „Blue Ocean Shift“ bendraautorė. Iki šiol „Žydrųjų vandenų strategijos” ir „Blue Ocean Shift“ mokymo medžiagą perėmė daugiau nei 2800 universitetų visame pasaulyje. Mauborgne taip pat yra būsimos knygos „Beyond Disruption“, kurią 2023 m. gegužę išleis „Harvard Business Review Press“, autorė.
Dr. FREDERIK G. PFERDT
GOOGLE First Chief Innovation Evangelist
CSI:Lab – pirmosios GOOGLE inovacijų laboratorijos – įkūrėjas, STANFORD UNIVERSITY profesorius, Jungtinių Tautų inovacijų patarėjas
Dr. FREDERIK G.
PFERDT
PRANEŠIMO TEMA
Kaip galime pasiruošti rytdienos pasauliui, o problemas, su kuriomis šiuo metu susiduria žmonija ir mūsų planeta, paversti dar didesnėmis galimybėmis?
Pasauliui orientuojantis į naują ateitį, pokyčių tempas vis spartėja, iš kiekvieno žmogaus reikalaudamas ne tik kitaip mąstyti, bet ir kitaip gyventi. Norint išgyventi šiais padidėjusio neaiškumo laikais, reikia kūrybiškumo ir naujovių. Kaip kiekvienas gali pakeisti savo mąstymą, kad pradėtų kurti geresnį rytojų jau šiandien?
Frederik aistra yra ugdyti žmonių gebėjimą imtis pokyčių, be to, jis mano, kad kūrybiškumo gyslą turi visi.
Jis sukūrė daugiau kaip 500 „Google“ inovacijų švietėjų bendruomenę ir yra „The Garage“ laboratorijos bendraįkūrėjis ir pirmosios „Google“ naujovių laboratorijos (CSI: Lab), kuria naudojasi daugiau kaip 600 „Alphabet“ arba „Google“ komandų („YouTube“, aparatinės įrangos, „Android“, pardavimo ir debesijos skyriai, įskaitant žmogiškųjų išteklių komandą ir kt.) per metus, kūrėjas. Pastaroji laboratorija yra skirta kūrybiškai spręsti dideles problemas bei kurti ir greitai išbandyti šimtus naujų pasaulio idėjų.
Eidamas Stanfordo universiteto Hasso Plattnerio dizaino instituto (dar žinomo kaip „d.school“) profesoriaus pareigas, jis dėsto tokius magistrantūros ir doktorantūros kursus kaip „Jūsų požiūrio į naujoves nulaužimas“ (angl. Hacking your innovation mindset) arba „Dizainas dirbtiniu intelektu paremtai ateičiai“ (angl. Design for AI-powered futures) ir jaučiasi laimingas, galėdamas studentus pamokyti modeliuojamojo mąstymo, kad jie galėtų sukurti ne tik šaunių, bet ir pasauliui aktualių dalykų. Jis buvo paskirtas Stanfordo universiteto Dizaino tyrimų centro kviestiniu mokslininku ir Kolumbijos universiteto „EdLab“ organizacijos, kurioje tyrė dizaino, technologijų ir švietimo konvergenciją, mokslinių tyrimų specialistu.
Be to, jis įkūrė „Google School for Leaders“ mokyklą, yra laikomas „vienu iš dešimties įtakingiausių vokiečių Silicio slėnyje“ (pasak „SZ“ ir „Focus“ žurnalų) ir sukūrė metodą, kaip žvelgti į inovacijų kultūrą, kūrybišką vadovavimą ir būsimas technologijas, kuriuo visame pasaulyje naudojasi startuoliai, mokyklos, ne pelno siekiančios organizacijos ir vyriausybės, o taip pat tokios „Fortune 500“ bendrovės ir organizacijos, kaip Jungtinės Tautos, NASA, DFB ir NBA. Apie jį buvo išleista daugiau kaip 180 straipsnių tokiuose tarptautiniuose laikraščiuose ir žurnaluose, kaip „FastCompany“, „Inc.“, „Times“, „WirtschaftsWoche“, „Der Spiegel“, „Financial Times“, „Capital“, „Manager Magazin“, „brandeins“, „Sueddeutsche Zeitung“ ir „The Telegraph“. Be to, jis pasirodė dokumentiniame filme, kurį rodė per „Arte“, „VOX“ ir „ARD“ televizijos kanalus.
Turėdamas tokį, „New Work“ apdovanojimą pelniusį, metodą, šiuo metu jis dirba Jungtinių Tautų (JT) patarėju inovacijų klausimais ir Vokietijos futbolo asociacijos (DFB) ugdančiuoju vadovu inovacijų klausimais. Šis („Focus“ žurnalo vadinamas) „kūrybiškumo popiežius“ su savo žmona Angela Vokietijoje taip pat įkūrė vaikų kūrybos erdvę „Tüftelei“. Gyvendamas Silicio slėnyje greta Santa Kruzo kalnų, jis semiasi įkvėpimo iš savo trijų vaikų žaismingumo ir tyrinėtojų mąstysenos.
MATTHIAS SCHRANNER
Policijos ir FTB įkaitų derybininkas, FORBES įvardytas kaip vienas geriausių derybininkų pasaulyje, Schranner Negotiation Institute steigėjas, bestselerio „Negotiations On The Edge“ autorius
MATTHIAS
SCHRANNER
PRANEŠIMO TEMA
Kaip derėtis, kai realybė yra blogesnė nei pats blogiausias scenarijus?
“Matthias Schranner yra vienas geriausių derybininkų pasaulyje”
– Forbes
Derybų ekspertas Matthias Schranner, itin rizikingose situacijose dalyvaujančio pagrindinio derybininko profesinių žinių sėmėsi policijoje ir FTB. Pastaruosius 15 metų jis ir jo komanda „Schranner“ derybų institute taip pat konsultavo klientus, įskaitant JT, pasaulines korporacijas ir politines partijas sudėtingų derybų klausimais.
Jis veda vadovams skirtų kursų seriją „Įtemptos derybos“ (angl. Negotiations on the Edge) ir yra knygų „Negotiations on the Edge“, „Costly Mistakes“ ir „The Schranner Concept®“ bei daugybės kitų straipsnių ir leidinių autorius.
Matthias Schranner konsultuoja bendrovių ir vyriausybės vadovus daugiau kaip 40 šalių, įskaitant JAV, Kiniją, Vokietiją, Prancūziją ir Japoniją. Jo patentuotas Schranner Concept® metodas, skirtas įveikti sudėtingas derybas, yra naudojamas daugybėje pasaulinių „Fortune 500“ bendrovių.
Matthias Schranner yra Šveicarijos Sankt Galeno universiteto dėstytojas ir bendrovės „Schranner Negotiation LLC New York“ prezidentas.
MARTIN LINDSTRØM
Verslo, rinkodaros ir kultūros pokyčių ekspertas
Žurnalo TIME „100 įtakingiausių pasaulio žmonių“ sąraše, 7 „The New York Times“ bestselerių autorius, elgsenos psichologijos tyrimų vadovas
MARTIN
LINDSTRØM
PRANEŠIMO TEMA
Mažieji duomenys: smulkios užuominos, kurios atskleidžia didžiąsias tendencijas arba kur dingo sveikas protas organizacijose?
Martin Lindstrom yra laikomas vienu iš pasaulyje pirmaujančių verslo, rinkodaros ir kultūros pokyčių ekspertų. Jo atlikti tyrimai elgsenos psichologijos srityje ir parašyti bestseleriai keičia organizacijų požiūrį į naujoves, kultūrą ir verslo pokyčius. Martin yra „Lindstrom Company“, pasaulyje pirmaujančios prekės ženklų ir kultūros pokyčių grupės, veikiančios penkiuose žemynuose ir daugiau kaip 30 šalių, įkūrėjas ir vadovas.
Žurnale „TIME“ Lindstrom buvo įvardintas vienu iš „100 įtakingiausių pasaulio žmonių“. Be to, žymiausias pasaulio verslo vadybos ekspertų reitingavimo portalas „Thinkers50“ trejus metus iš eilės išrinko Lindstrom kaip vieną iš 50 geriausių verslo mąstytojų pasaulyje. Lindstrom yra septynių, į 60 kalbų išverstų, „The New York Times“ bestselerių autorius. Jo knygą „Prekės ženklo jausmas“ (angl. Brand Sense), „The Wall Street Journal“ laikraščio redakcija kritiškai įvertino kaip „vieną iš penkių geriausių kada nors išleistų rinkodaros knygų“, tuo tarpu knyga „Small Data“ buvo kritikų įvertinta kaip „sukelianti perversmą“, o knygą „Buyology“ žurnalas „TIME“ apibūdino kaip „proveržį brandingo srityje“.
VERSLE VISKAS PASIKEITĖ… IR TOLIAU KEIČIASI
Koks drąsus pareiškimas, ar ne? Bet pamąstykime apie jį. Prieš daugelį metų mes susipažinome su tokia sąvoka, kaip „prekių ženklai“. Ji mums padeda palaikyti gana glaudų ir brangų ryšį su savo klientais. Po to, mes investavome į šiuolaikines technologijų sistemas, skirtas automatizuoti kasdieninį nuobodų darbą ir neapčiuopiamus sunkumus. Tai buvo daroma tam, kad mūsų žmonės galėtų leisti savo laiką, iš tiesų, naudodami „smegenis“. Šį dalyką mes vadinome našumu. Po to, mes sukūrėme daugybę pagrindinių veiklos rezultatų rodiklių, kad kiekybiškai įvertintume viską, ką darome. Visi šie dalykai turėjo veikti sklandžiai, veiksmingai ir pelningai. Tačiau, judėdami link tikslo, pradėjome su viskuo nebesusitvarkyti.
Dabar prekės ženklai yra užstrigę padaliniuose. Sistemos pradėjo diktuoti, kaip turėtume leisti savo laiką ir energiją. Į sistemos palaikymo smulkmenas pasinėrusiems žmonėms tapo dar sudėtingiau panaudoti turimą nedidelį papildomo laiko kiekį, kurį galėtume jiems palikti „tobulėjimui“, domintis įvairiomis temomis. Padaliniuose visą laiką varžosi tarpusavyje besikertantys pagrindiniai veiklos rezultatų rodikliai, kenkdami ir destabilizuodami problemų sprendimą tarp skirtingų padalinių.
Ar nenuostabu, jog dabar matome, kaip sparčiai mažėja klientų pasitenkinimas, darbuotojai dėl nuolatinių pokyčių jaučia nuovargį (ir yra blogos nuotaikos), o anksčiau akcijų biržos indekso „S&P“ viršūnėje buvusios įmonės tiesiog išnyksta be pėdsakų? Skamba pažįstamai?
Tuomet laikas viską pergrupuoti, permąstyti ir pakeisti paskirtį!
MALENE RYDAHL
BOSTON CONSULTING GROUP vyresnioji patarėja, Prancūzijos politinio elito kalve vadinamo universiteto Sciences Po Paris ir prestižinės verslo mokyklos HEC Executive Education dėstytoja
Kaip gyventi laimingoje organizacijoje ir be jokių iliuzijų?
MALENE
RYDAHL
PRANEŠIMO TEMA
Kaip gyventi laimingoj organizacijoj, be jokių iliuzijų?
Kaip lyderystės stilius versle tiesiogiai įtakoja įmonės pasiekimus ir finansinius rezultatus, o taip pat skatina pasitikėjimą, inovacijas ir įsitraukimą? Kodėl Danijos darbuotojai yra vieni laimingiausių pasaulyje?
Malene Rydahl yra vadybos autorė, rašytoja ir konsultantė. Ji specializuojasi įmonių, kurių veikla yra paremta danišku vadovavimo modeliu, gerovės siekimo ir veiklos srityse. Ji gimė Danijoje, tačiau daugiau kaip 20 metų gyveno Paryžiuje. Malene Rydahl tyrinėja, kodėl Danijos darbuotojai yra vieni laimingiausių žmonių pasaulyje ir kaip toks vadovavimo stilius daro tiesioginį teigiamą poveikį finansų sričiai.
Remdamasi savo atliktais tyrimais ir didele darbo patirtimi įvairiose įmonėse, Malene Rydahl trokšta savo įgytas žinias apie įtrauktį, naujoves ir darbo našumą perduoti verslo pasauliui.
Tyrimų rezultatai atskleidė, kad didžioji dauguma darbuotojų visame pasaulyje nėra labai susidomėję savo darbu. Tai lemia didelę darbuotojų kaitą, dažnesnį nedarbingumą dėl ligos o, svarbiausia, įmonių kūrybiškumo, naujovių ir darbo našumo stoką.
Be to, ji yra Bostono konsultacinės grupės (angl. Boston Consulting Group) vyresnioji patarėja. Ji taip pat dėsto paskaitas apie danišką vadovavimo modelį Paryžiuje esančioje Prancūzijos politikos ir tarptautinių santykių mokykloje „Sciences Po“, prestižinėje verslo mokykloje „HEC Executive Education“ bei Singapūro verslo mokykloje „INSEAD“.
Malene keliauja po pasaulį, kad su vadovais ir įmonėmis pasidalintų savo išvadomis, kodėl danai yra vieni laimingiausių žmonių pasaulyje, kaip vadovavimo stiliumi galima teigiamai įtakoti darbo našumą bei skatinti tarpusavio pasitikėjimą, naujovių kūrimą ir didesnę darbuotojų įtrauktį. Ji dirba didžiausių Prancūzijos ir tarptautinių bendrovių konsultante, padeda integruoti bei įsisavinti sukurtų programų medžiagą mokymų metu bei konsultuoja vadovus vadovavimo ir gerovės klausimais.
Per 18 metų ji sukaupė daug patirties verslo pasaulyje (prabangos prekių ir viešbučių srityje), todėl prancūzų žurnalas „L’Express“ ją pavadino „viena iš 24 metų moterų“.
2018 m. ji buvo oficialios Prancūzijos prezidento Emanuelio Makrono delegacijos, atsakingos už jo valstybinį vizitą Danijoje, dalis. Vėliau jai buvo įteiktas Prancūzijos valstybės garbės medalis „Chevalier de l’Ordre des Arts et des Lettres“. Be to, jai buvo suteiktas garbingas Kopenhagos geros valios ambasadorės titulas.
IDA HULT
Didelės apimties etnografinių studijų, apie mūsų supratimą apie save, savo istoriją ir pasaulį, kuriame gyvename, autorė
Kaip iš tikrųjų veikia žmogus? Ką mes sprendžiame patys, o ką jau už mus nusprendė protėviai?
IDA
HULT
PRANEŠIMO TEMA
Kaip iš tikrųjų veikia žmogus? Ką mes sprendžiame patys, o ką jau už mus nusprendė protėviai?
Kaip mes pritampame šiame pasaulyje ir kas mus skatina eiti pirmyn? Ida dalysis įžvalgomis, iš nesuskaičiuojamos daugybės jos atliktų didelės apimties etnografinių studijų apie mūsų supratimą apie save, savo istoriją ir pasaulį, kuriame gyvename.
Dr. ANDREW J. SCOTT
Pasaulyje pirmaujantis ilgaamžiškumą tyrinėjantis ekonomistas, bestselerių „The 100 Year Life” ir “The New Long Life” autorius, London Business School profesorius
Dabar yra pats laikas pasiruošti ilgesniam gyvenimui!
Dr. ANDREW J.
SCOTT
PRANEŠIMO TEMA
Dabar yra pats laikas pasiruošti ilgesniam gyvenimui!
Ar jūsų nebaugina mintis, jog gyvenime gali tekti dirbti po 60 ar net 70 metų? O gal įsivaizduojate kur kas įdomesnę ateitį, nes turėsite nemažai papildomo laiko?
Juk jus sups naujos, pažangesnės technologijos. Gyvensite ilgiau ir sveikiau. Žmogaus pažanga pasiekė didžiules aukštumas, tačiau tuo pat metu sukėlė nerimą, svarstant link ko mes artėjame. Ar mūsų darbo vietoms gresia pavojus? Ar sulaukę 100 metų tikrai nustosime dirbti? Ir kaip tai pakeis mūsų gebėjimą mylėti, vadovauti ir mokytis iš kitų?
Aišku tik viena, jog technologiniai pasiekimai ir ilgaamžiškumas nebuvo derinami su pagalbinėmis mūsų socialinių struktūrų naujovėmis. Šioje, precedento neturinčių pokyčių, epochoje, mes dar neatradome naujų gyvenimo ir darbo būdų, todėl kyla vis didesnė įtampa tarp mūsų tradicinių elgesio modelių ir pasaulio, kuriame gyvename.
Pasaulyje pirmaujantis ekonomistas, daugiausia dėmesio skiriantis ilgaamžiškumo ir senstančios visuomenės temai
Andrew J. Scott yra Londono verslo mokyklos ekonomikos profesorius, anksčiau dirbęs Oksfordo universitete, Londono ekonomikos mokykloje ir Harvardo universitete. Darbe jis daugiausia dėmesio skiria ilgaamžiškumo ekonomikos temai. Be to, jis yra knygų „The 100-Year Life“ ir „The New Long Life“ bendraautoris. Taip pat anksčiau jis buvo „The Royal Economic Society“ ekonomikos žurnalo vykdomasis redaktorius, o 2009–2013 m. ėjo Jungtinės Karalystės finansinių paslaugų tarnybos nevykdomojo direktoriaus pareigas. Šiuo metu jis yra Jungtinės Karalystės Atsakomybės už biudžetą biuro narys, Vyriausybės kanceliarijos garbės komiteto patariamosios tarybos narys (mokslo ir technologijų klausimais), ilgaamžiškumo forumo (angl. The Longevity Forum) bendraįkūrėjis, Pasaulio ekonomikos forumo Sveiko senėjimo ir ilgaamžiškumo tarybos narys bei Stanfordo universiteto Ilgaamžiškumo centro mokslininkas-konsultantas. Andrew taip pat yra gavęs Ekonomikos ir socialinių tyrimų tarybos dotaciją už ekonominio ilgaamžiškumo atsipirkimo tyrimus.
FELIPE GOMEZ
Pianistas, apjungiantis gyvenimo aistrą – muziką – su gilia vadybos išmintimi.
Muzikos kupina kelionė per lyderystės kūną, išmintį ir sielą. Ko verslo lyderiai gali pasimokyti iš pasaulio virtuozų? Pasiruoškite nuostabiai muzikai ir… dainuoti kartu!
FELIPE
GOMEZ
PRANEŠIMO TEMA
Muzikos kupina kelionė per lyderystės kūną, išmintį ir sielą.
Derindamas savo įžvalgas vadovavimo temomis su viso gyvenimo aistra muzikai, Felipe klausytojams suteikia linksmos ir įsimintinos mokymosi patirties. Aptardamas priemones ir idėjas, kaip tapti tikru virtuozu, kurias Felipe iliustruoja grodamas sceniniu fortepijonu, jis įkvepia žiūrovus nuosekliai siekti tobulėjimo, megzti prasmingus ir ilgalaikius ryšius bei kurti veiksmingas naujovių kultūras.
Ko verslo lyderiai gali pasimokyti iš pasaulio virtuozų? Pasiruoškite nuostabiai muzikai ir… dainuoti kartu!
„Felipe asmenybę galima apibūdinti kaip labai unikalų išminčiaus, humanisto, tikro menininko bei nenuilstančio, atkaklaus ir ryžtingo atlikėjo derinį. Jam labai puikiai sekasi skleisti savo požiūrį apie pasaulį ir padėti nustatyti, kokioje vietoje turime jį tobulinti. Jis geba greitai surengti nepaprastą pasirodymą, po kurio nuskamba atsistojusių klausytojų aplodismentai, išreiškiantys jų padėką už jo paprastą, bet įsimintinai perteiktą žinią, suteikiančią pagrindų ir įžvalgų, kaip nuo rytojaus pradėti vykdyti kardinalius pokyčius.“
Surengęs daugiau kaip 1 000 pasirodymų 25 šalyse, Felipe Gomez apstulbino klausytojus įmonių renginiuose, asociacijų konvencijose ir pasaulinėse vadovų konferencijose. Jo drąsios idėjos, nepriekaištingas jų pateikimas ir linksmi pasirodymai nuolat priverčia klausytojus atsistoti, griaudint audringoms ovacijoms.
Felipe buvo kviečiamas kalbėti ir po to buvo nuolat puikiai vertinamas tokiose prestižiškiausiose pasaulio vadybos ir lyderystės konferencijose.
Ši didžiulė oratoriaus sėkmė yra pagrįsta ne tik jo didele pasauline vadybos patirtimi, bet ir jo, kaip pianisto, įspūdingu talentu ir supratimu. Itin energingo ir interaktyvaus pasirodymo, grojant sceniniu fortepijonu, metu, jo muzika tampa išraiškingu meistriškumo simboliu tiek gyvenime, tiek versle.
Jis yra bestselerio „Attitude-E“ autorius, veda kas savaitinę interviu su pasaulio lyderiais programą „Pensando en Voz Alta“ ir šiuo metu rašo savo trečiąją knygą „Virtuoso“.
Felipe gimė Kolumbijoje, baigė Šveicarijos Tarptautinį verslo plėtros institutą, kuriame įgijo verslo administravimo magistro laipsnį ir vėliau vedė programą apie pirmaujančių skaitmeninių bendrovių pokyčius.
Dr. FONS TROMPENAARS
Vienas iš 20 įtakingiausių šių dienų vadybos mąstytojų pasaulyje, įtrauktas į Thinkers50 „Hall of Fame“ garbės sąrašą, visame pasaulyje labiausiai žinomas dėl „Septynių kultūros dimensijų modelio” sukūrimo
Dr. FONS
TROMPENAARS
PRANEŠIMO TEMA
Kodėl susiduriame su tiek daug krizių? Kaip skirtumus paversti galimybėmis organizacijoms ir pasauliui?
Nesusipratimai tarp žmonių dažniausiai kyla dėl tarpusavio skirtumų. O juk galėtume tuos skirtumus paversti galimybėmis organizacijoms ir pasauliui?
Fons Trompenaars yra olandų organizacijų teoretikas, visame pasaulyje garsėjantis kaip strateginio valdymo konsultantas, ir daugybės knygų apie kultūrą, verslą ir komunikaciją autorius.
Daugiau kaip 25 metus konsultavo „Fortune 500“ įmonių vadovus, spręsdamas jų verslo ir kultūros dilemas, siekdamas didinti efektyvumą ir našumą srityse, susijusiose su globalizacija, įmonių susijungimu ir įsigijimu, valdymo ir vadovavimo plėtra. Trompenaars su humoru stengiasi supažindinti savo auditoriją su įvairovės svarba įmonėse. „Geras vadovas geba sujungti įvairovės paradoksus. Štai kodėl Džordžas Bušas nebuvo laikomas tokio vadovavimo pavyzdžiu“, – teigė Trompenaars.
Fons yra ketvirtąkart išleistos knygos „Riding the Waves of Culture: Understanding Cultural Diversity in Business“ autorius. Buvo parduota daugiau kaip 200 000 šios knygos egzempliorių, kurie išversti į 16 kalbų, įskaitant kinų, estų, prancūzų, olandų, vokiečių, vengrų, korėjiečių, japonų, portugalų, rusų, švedų ir turkų kalbas. Be to, jis yra knygų „Seven Cultures of Capitalism“, „Building Cross-Cultural Competence“, „Riding the Whirlwind“ ir „21 Leaders for the 21st Century“, kurias parašė su Charles Hampden-Turner, bendraautorius. Neseniai jis kartu su Piet Hein Coebergh išleido knygą „100+ Management Models“ (2014 m.). Fons kartu su Peter Woolliams parašė bendrą straipsnį apie kultūrą ir nesėkmes, kurį pavadino „Pasiklydę vertime“ (angl. Lost in Translation) ir kuris buvo paskelbtas „Harvard Business Review“. Pastaruoju metu, jis su kitais autoriais parašė tokias knygas, kaip „Nine Visions of Capitalism: Unlocking the Meanings of Wealth Creation“, „Servant Leadership Across Cultures“, „M&A Tango“ apie įmonių sujungimą ir įsigijimą bei knygą „Rewarding Performance Globally“.
Fons Trompenaars yra laikomas vienu iš 20 įtakingiausių tarptautinių mąstytojų. Be to, jis yra įtrauktas į du kartus per metus skelbiamą „Thinkers50“ reitingą kaip vienas įtakingiausių 2011 m., 2013 m. ir 2015 m. vadovavimo srities mąstytojų bei buvo atrinktas kaip autoritetas, padėdamas geriau suprasti globalizaciją ir besiformuojančių rinkų nustatytas naujas ribas.
2017 m. Fons buvo oficialiai įtrauktas į „Thinkers50“ „Hall of Fame“ garbės sąrašą, į kurį patenka vadovavimo srityje pasižymėję mąstytojai ir pagerbiami jų darbo įnašai.
KEVIN KELLY
Įtakingiausias #1 pasaulio futuristas (Futurist Influence Rankings), Senior Maverick tituluojamas žurnalo WIRED įkūrėjas, 5 „The New York Times“ bestselerių autorius
Prof. RENÉE MAUBORGNE
Vienos ikoniškiausių ir įtakingiausių kada nors parašytų strategijos knygų, pasaulinio bestselerio „Žydrųjų vandenų strategija“ bendraautorė, Thinkers50 #1 Management Thinker in the World, INSEAD Strategijos profesorė, prezidento Baracko Obamos patarėja
MATTHIAS SCHRANNER
Policijos ir FTB įkaitų derybininkas, FORBES įvardytas kaip vienas geriausių derybininkų pasaulyje, Schranner Negotiation Institute steigėjas, bestselerio „Negotiations On The Edge“ autorius
Dr. FREDERIK G. PFERDT
GOOGLE First Chief Innovation Evangelist
CSI:Lab – pirmosios GOOGLE inovacijų laboratorijos – įkūrėjas, STANFORD UNIVERSITY profesorius, Jungtinių Tautų (JT) inovacijų patarėjas
MALENE RYDAHL
BOSTON CONSULTING GROUP vyresnioji patarėja, politikos ir tarptautinių santykių mokyklos Sciences Po Paris ir prestižinės verslo mokyklos HEC Executive Education dėstytoja
MARTIN LINDSTRØM
Verslo, rinkodaros ir kultūros pokyčių ekspertas
Žurnalo TIME „100 įtakingiausių pasaulio žmonių“ sąraše, 7 „The New York Times“ bestselerių autorius, elgsenos psichologijos tyrimų vadovas
Dr. FONS TROMPENAARS
Vienas įtakingiausių šių dienų vadybos mąstytojų pasaulyje, įtrauktas į Thinkers50 „Hall of Fame“ gabės sąrašą, visame pasaulyje labiausiai žinomas dėl „Septynių kultūros dimensijų modelio” sukūrimo
IDA HULT
Didelės apimties etnografinių studijų, apie mūsų supratimą apie save, savo istoriją ir pasaulį, kuriame gyvename, autorė.
Kaip iš tikrųjų veikia žmogus? Ką mes sprendžiame patys, o ką jau už mus nusprendė protėviai?
Dr. ANDREW J. SCOTT
Pasaulyje pirmaujantis ilgaamžiškumą tyrinėjantis ekonomistas, bestselerių “The 100 Year Life” ir “The New Long Life” autorius, London Business School profesorius
FELIPE GOMEZ
Pianistas, apjungiantis gyvenimo aistrą – muziką – su gilia vadybos išmintimi. Muzikos kupina kelionė per lyderystės kūną, išmintį ir sielą…
KONFERENCIJOS PRANEŠĖJAI
KITI PRANEŠĖJAI
KEVIN KELLY
Įtakingiausias #1 pasaulio futuristas (Futurist Influence Rankings), Senior Maverick tituluojamas žurnalo WIRED įkūrėjas, 5 „The New York Times“ bestselerių autorius
Prof. RENÉE MAUBORGNE
Bestselerio „Žydrųjų vandenų strategija“ bendraautorė, Thinkers50 #1 Management Thinker in the World, INSEAD Strategijos profesorė
IDA HULT
Etnologė, tirianti mūsų supratimą apie save, savo istoriją ir pasaulį: kaip iš tikrųjų veikia žmogus ir ką jau už mus nusprendė protėviai?
Dr. FREDERIK G. PFERDT
GOOGLE First Chief Innovation Evangelist, CSI:Lab – pirmosios GOOGLE inovacijų laboratorijos – įkūrėjas, STANFORD UNIVERSITY profesorius
VIKTORIJA ČMILYTĖ-NIELSEN
LR Seimo Pirmininkė
MARTIN LINDSTRØM
Žurnalo TIME „100 įtakingiausių pasaulio žmonių“ sąraše, 7 „The New York Times“ bestselerių autorius, elgsenos psichologijos tyrimų vadovas
ANDRIUS KUBILIUS
Europos parlamento narys
Prof. dr. MARGARITA ŠEŠELGYTĖ
VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto direktorė
ALGIRDAS KAUŠPĖDAS
Visuomenės veikėjas, architektas, „Antis“ lyderis ir dainininkas
VILIUS BERNATONIS
TGS BALTIC vadovaujantysis partneris, Baltijos šalių valdybos pirmininkas
Dr. FONS TROMPENAARS
Vienas įtakingiausių šių dienų vadybos mąstytojų pasaulyje, labiausiai žinomas dėl „Septynių kultūros dimensijų modelio” sukūrimo
EGLĖ ELENA MURAUSKAITĖ
MARYLANDO UNIVERSITETO vyriausioji mokslininkė, saugumo ekspertė
JOHAN JAVEUS
SEB vyriausiasis strategas
EDMUNDAS JAKILAITIS
Žurnalistas
Prof. dr. GINTAUTAS MAŽEIKIS
Filosofas, kultūros teoretikas ir antropologas, VDU Socialinės ir politinės teorijos katedros vedėjas
TADAS POVILAUSKAS
SEB vyriausiasis ekonomistas
STEFAN HYTTFORS
Švedų futuristas
Dr. ŽYGIMANTAS MAURICAS
LUMINOR vyriausiasis ekonomistas
ANDREW KEEN
Britų - amerikiečių verslininkas ir rašytojas, ypač žinomas dėl savo požiūrio, kaip dabartinė interneto kultūra ir žiniatinklio 2.0 tendencija menkina kultūrą
Dr. AUSTĖJA LANDSBERGIENĖ
Edukologė, „Vaikystės sodas“, Karalienės Mortos mokyklos bei „Six Senses“ International Preschool steigėja
Dr. ANDREW J. SCOTT
Ekonomistas, bestselerių “The 100 Year Life” ir “The New Long Life” autorius, London Business School profesorius
MONIKA BIELSKYTĖ
Futurologė ir inovacijų kūrėja
LINAS KOJALA
Politologas, Rytų Europos studijų centro diektorius, VU TSPMI doktorantas ir dėstytojas
VYKINTAS PUGAČIAUSKAS
LRT TV Užsienio naujienų redaktorius
PAULIUS AVIŽINIS
OVC CONSULTING vadovas ir konsultantas
LIUDAS RIMKUS
SEB rinkodaros ir komunikacijos vadovas
MALENE RYDAHL
BOSTON CONSULTING GROUP vyresnioji patarėja, Sciences Po Paris ir HEC Executive Education dėstytoja
Dr. AINIUS LAŠAS
KTU docentas, politologas
MICHAEL HOLM
DIAGEO vadovas Rytų Europai
MATTHIAS SCHRANNER
Policijos ir FTB įkaitų derybininkas, FORBES įvardytas kaip vienas geriausių derybininkų pasaulyje
VILIUS ŠAPOKA
Strateginio valdymo ir komunikacijos bendrovės INSYNERGY4 partneris, buvęs LR finansų ministras
Dr. DALIUS MISIŪNAS
ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius
FELIPE GOMEZ
Pianistas, apjungiantis gyvenimo aistrą – muziką – su gilia vadybos išmintimi...
Dr. VYTIS SILIUS
Filosofas, tiriantis etiką bei ankstyvąsias Kinijos mąstymo sistemas
DEIVIDAS MATAČIŪNAS
„AI Connections“ vadovas, Lietuvos dirbtinio intelekto asociacijos valdybos narys
AUGUSTINAS ŠULIJA
LRT TV naujienų tarnybos reporteris
TAL CATRAN
Enabler, Networking Master
PAULIUS KOVAS
Jachtos kapitonas, lektorius, koučeris, knygos - vadybos vadovėlio "Gyvenimas audroje" autorius, su jachta "Ambersail" perplaukęs Indijos, Ramųjį ir du kart Atlantą
RINALDA GERMANIENĖ
Psichoterapeutė, praktinės sporto psichologijos pradininkė Lietuvoje
Dvi dienos įkvepiančių pranešimų!
Ką dalyviai sako apie konferenciją
Vadovų konferencija EBIT galėtų tapti verslo elito Think Tank'u.
Robertas Dargis
EBIT - verslo bendruomenės tradicinis susibūrimas, po kurio užlieja motyvacinė banga.
Dr. Arūnas Dulkys
Dinamika, greitis, daug informacijos ir įvairūs žmonės.
Aurelija Kazlauskienė
Šis renginys yra pilnas vadovų todėl, kad kiekvienais metais yra kuo nustebti.
Edmundas Jakilaitis
Kai einu į EBIT, tai klausimų visada išsikeliu daugiau nei turiu atsakymų, bet gal ir gerai…, nes dvi dienos su daugiau 50 pranešėjų ir keliais tūkstančiais galvų, kurios ne tik klauso, bet ir mąsto - tai jau galinga jėga.
Vidmantas Janulevičius
Tai yra saugi erdvė vadovams kalbėtis ne tik apie jų pasiekimus, bet ir apie tai, kas juos jaudina ar skaudina.
Lina Mieliauskienė
Nėra Lietuvoje geresnių konferencijų. Aš matau, ką daro organizatoriai ir tas aukštas standartas mane žavi.
Darius Mockus
Visada geriau sužinoti ir pasiruošti gyvenimui, koks jis bebūtų, anksčiau, nei tada, kai jau per vėlu. Štai apie tai man ir yra EBIT!! Kiekvienais metais konferencijos turinys sudėliotas taip, kad po metų, poros ar ir daugiau nustembi – o jie gi sakė tada, kai dar niekas nė nenumanė, nė neįtarė!
Rūta Vainienė
Puiki erdvė tiems, kurie nori įžvelgti daugiau poteksčių už buitinio pasaulio, atrasti daugiau sąsajų, ryšių.
Paulius Avižinis
Įkvepiantis ir visuomet turiningas renginys Vadovų konferencija EBIT – vienas mėgstamiausių: susitikti, bendrauti, pažinti, pasidalinti idėjomis, susimąstyti. Naujų sumanymų įgyvendinimo pradžia. Looking forward!
Jekaterina Rojaka
KONFERENCIJOS VIETA IR APGYVENDINIMAS
VILNIUS GRAND RESORT kompleksas
Ežeraičių g. 2, Ežeraičių km., Avižienių sen.
Jei ketinate apsistoti viešbutyje, konferencijos partneriai VILNIUS GRAND RESORT paruošė ypatingą nakvynės pasiūlymą konferencijos dalyviams: vienvietis kambarys 70 EUR, dvivietis – 80 EUR (su PVM): apgyvendinimas klasikinio tipo kambaryje, pusryčiai, apsilankymas SPA centre. Rezervuokite kambarį elektroniniu paštu reservations@vilniusresort.com, pažymėdami nuolaidos kodą EBIT2023.